Movies
Ratings
332
Top GunRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 3.0
Iron SkyRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Japan SinksRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5