Movies
Ratings
24
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Pixar StoryRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5