Movies
Ratings
1292
Please Be My EarRated ★ 2.0- The YeastRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Number OneRated ★ 2.0
The RIPRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5- SisterRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
12th Assistant DeaconRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
The Family PlanRated ★ 1.0