Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Adaptation.Rated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 4.0
CrashRated ★ 5.0
CracksRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0