Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5