Titles you rated
The FounderRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 1.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
MouseHuntRated ★ 3.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
BrightRated ★ 3.0
All Is LostRated ★ 2.5
Running ScaredRated ★ 2.5
Kiss of the DragonRated ★ 2.0
Shoot 'Em UpRated ★ 2.0
I, FrankensteinRated ★ 2.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
The Hurricane HeistRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5