Movies
Ratings
92
World War ZRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0