Titles you rated
IdentityRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0