Movies
Ratings
398
JokerRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 1.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0