Movies
Ratings
45
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0