Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0