Movies
Ratings
106
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
TurboRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0