Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Time for Drunken HorsesRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5