Movies
Ratings
34
AvatarRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0