Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 1.5
One DayRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0