Movies
Ratings
66
No Other ChoiceRated ★ 2.5- Love Is ProteinRated ★ 2.5
It's a Beautiful DayRated ★ 0.5
Bring Her BackRated ★ 1.0
StreamingRated ★ 1.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
8 Heads in a Duffel BagRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 4.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 3.5
ThesisRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
EntangledRated ★ 3.5