Movies
Ratings
68
AnoraRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0- VortexRated ★ 4.0
12th Assistant DeaconRated ★ 3.5- CatacombRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0- ParanoiaRated ★ 2.5