Movies
Ratings
377
Green BookRated ★ 3.0
Red RocketRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0