Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Lilya 4-everRated ★ 4.0
Eternal SummerRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.5
ScreamRated ★ 2.5
XRated ★ 3.5
MaXXXineRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 0.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The MisfitsRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0