Titles you rated
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Last 10 YearsRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5