Movies
Ratings
195
Blood DiamondRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Cinderella ManRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0