Titles you rated
VeteranRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0