Movies
Ratings
30
TraffickersRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0