Titles you rated
The PiratesRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
The TerroristRated ★ 4.5
SunshineRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
Good Luck ChuckRated ★ 4.5
Patriot GamesRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Everybody Has SecretsRated ★ 5.0
Samurai FictionRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Dolphin BlueRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.0