Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0