Movies
Ratings
677
CarrieRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
GretaRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
RunRated ★ 4.5
MalenaRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0