Movies
Ratings
172
Sing StreetRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Basketball DiariesRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0