Titles you rated
Go Go 70'sRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0