Movies
Ratings
60
DunkirkRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0