Movies
Ratings
584
HerRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
BeethovenRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0