Movies
Ratings
542
Winter's BoneRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
La lunaRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 1.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5