Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.5