Movies
Ratings
76
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0