Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0