Movies
Ratings
537
InterstellarRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
GambitRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0