Titles you rated
Kamome DinerRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 5.0
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Michael ClaytonRated ★ 4.5
HostelRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 0.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.0
FluRated ★ 0.5