Titles you rated
Air Force OneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0