Movies
Ratings
308
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
IntentionRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0