Titles you rated
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 4.0
SpringtimeRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Love PhobiaRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
MunichRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0