Movies
Ratings
297
MasterRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 1.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0