Movies
Ratings
103
TarzanRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0