Movies
Ratings
104
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.0
For HorowitzRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Hear MeRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0