Movies
Ratings
90
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0