Titles you rated
SerendipityRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0- SinglesRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0