Movies
Ratings
163
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5