Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
City LightsRated ★ 2.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
American History XRated ★ 3.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 3.0