Movies
Ratings
35
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0