Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0