Movies
Ratings
325
21Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 1.0
FriendRated ★ 1.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
CollateralRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.0