Titles you rated
RED 2Rated ★ 5.0
HelplessRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 2.0
A Clockwork OrangeRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 1.0